İstanbul Avrupa Yakası'nda Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller
Yorum Yap

İstanbul Avrupa Yakası'nda Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller:

İstanbul’a seyahat ederken şehir otelleri patili dostumu kabul eder mi diye kaygılanıyor olabilirsiniz, kaygılanmayın! PatiliOteller.com 54 farklı ilde olduğumuz gibi İstanbul’da da evcil hayvan kabul eden pet dostu oteller bünyemizde bulunuyor! Misafirlerden olumlu not almış, patili dostları memnun etmiş İstanbul’da evcil hayvan dostu oteller listemizle sizlerleyiz.

 

ODA FARM

 

 

Oda Farm, turizm, etkinlik, atölye ve ekolojik tarım çiftliğidir. Oda Farm, yenilikçi ve konforlu bir yaklaşımla doğal yaşam içerisinde bir çiftlik ve otel olarak hizmet veriyor. 24 odalı konaklama alanları, organik gıdalardan hazırlanan yemeklerin pişirildiği restoran, açık ve kapalı etkinlik alanları, her tarafı ormanlarla çevrili olan Oda Farm'da, çeşitli etkinlik, eğitim ve atölye çalışmalarına katılmak, sevdiklerinizle doğanın kalbinde bir tatil geçirmek ya da iş arkadaşlarınızla karmaşadan uzakta proje geliştirmek ve çalışmak mümkün. Pet politikalarına gelirsek; pet dostu bir yaklaşımla bünyesine tüm boylardan evcil hayvan kabul ediyor ve beraberinizde getirdiğiniz patili dostunuzdan ek ücret talep etmiyor. Maksimum 2 pet kabul edilen odalarda evcil hayvanların odada yalnız bırakılmaması talep ediliyor.

 

Otel Hakkında Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/oda_farm

 

ATRIUM SUITES

 

 

Harbiye bölgesinde, Taksim Meydanı'na 1 km mesafede merkezi bir konuma sahip olan Atrium Suites, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve klimayla donatılmış konaklama birimleriyle İstanbul’da tercih edilen pet dostu oteller arasında yer alıyor. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Atrium Suites'e sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Pet politikasını incelersek, tüm boylardan evcil hayvan kabul eden pet dostu apart Atrium Suites, evcil hayvanlardan konaklama için ek ücret talep etmiyor. Odalarda maksimum iki evcil hayvana izin veriliyor ve patili dostunuzun odada yalnız kalması bir sorun teşkil etmiyor. Kedinizle ya da köpeğinizle tercih edebileceğiz bir diğer seçenek olan Atrium Suites’te gerek merkezi konumuyla gerekse konforuyla çok memnun kalacaksınız.

 

Otel Hakkında Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/atrium_suites

 

PRINCESS OLD CITY

 

 

İstanbul’un tarihi Sultanahmet bölgesine 3 kmlik uzaklıkta olan pet dostu otelimiz Princess Old City odalarında küçük boy ırk evcil hayvan kabul ediyor. Odada konaklayabilecek pet sayısını 1 olarak belirtirken ayrıca evcil hayvan konaklamalarında ek ücret talep etmediklerini söylemekte fayda var. Patili dostunuz restoran bölümüne kabul edilmiyor fakat odada yalnız bırakabileceğiniz otel yetkilileri tarafından belirtiliyor. Yusufpaşa Tramvay Durağı, Princess Old City Otel'e sadece 300 metre uzaklıktadır, isteyen misafirlerimiz tarihi yerlere ulaşım için kolaylıkla tramvaydan yararlanabilirler. Özenle dekore edilmiş pet dostu otelimiz siz ve patili dostunuzu bekliyor.

 

Otel Hakkında Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/princessoldcity_hotel

 

NOCHE SUITES HARBİYE

 

 

İstanbul’da pet dostu apartlardan bir başkası ise Noche Suites Harbiyeç. 30 kiloya kadar olan evcil hayvanları kabul eden pet dostu otelimiz evcil hayvan konaklamalarından ek ücret talep etmiyor. Kedinizle ya da köpeğinizle konaklayabileceğiniz apartımızda odada 1 tane evcil hayvan konaklamasına izin veriliyor. Tesis, İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı’na 600 metre, Taksim Meydanı’na 600 metre uzaklıkta yer alıyor.

Otel Hakkında Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/noche_suites

BU YAZIYI PAYLAŞ
YORUMLAR
Yorum
:
Yanıt