Ankara’da Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller
Yorum Yap

Ankara’da Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

 

Ankara seyahatinizde patili dostunuzu yanınıza almak isterseniz beraber gidebileceğiniz evcil hayvan kabul eden otelleri listeledik. İster kedinizle seyahat ediyor olun isterseniz köpeğinizle ya da kuşunuzla seyahat ediyor olabilirsiniz; tatilinizi planlamadan önce yaptığımız Ankara’da konaklayabileceğiniz en iyi evcil hayvan dostu oteller listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

INN 65 BUDGET

 

 

Inn 65 Budget otelimiz Ankara’da kedi ya da köpeğinizle konaklayabileceğiniz oteller listemizin ilk tesisi. Bahçelievler Ankara’da bulunan pet dostu otelimizde evcil hayvan kısıtlamaları mevcut değil. Tüm boylardan petleri kabul ediyor ve patili dostunuzun konaklaması için ek ücret talep etmiyor. Ankara’ya bakanlık ya da devlet işleri için gelen misafirlerimiz için INN 65 BUDGET konaklamak için en isabetli tercih olacaktır çünkü Büyük Millet Meclisi, Bakanlıklar, Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay, Danıştay, Parti Genel Merkezleri ve kongre merkezlerine tesis yakın bir konumdadır. Siz tüm işlerinizi hallederken patili dostunuzda odada sizi bekleyebilir. Tesis odada en fazla 2 evcil hayvanın kalmasına izin veriyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/inn65_ankara

 

KAHYA OTEL

 

 

Kahya Otel bir başka hayvan sever otellerimizden. Evcil hayvanıyla gelen misafirlerimizi parkeli odalarda ağırlayan pet dostu Kahya Otel, patili dostunuzun otel deneyimini arttırmak ve konforlu bir konaklama için patili dostunuza mama yatak, oyuncak gibi imkanlar sağlıyor. Evcil hayvan konaklamalarından otel ek ücret talep etmiyor. Otelde konaklayabilecek pet politikası olarak orta boy ve küçük boy köpekleri kabul ediyor ve odada maksimum kalabilecek pet sayısını 1 olarak belirtiyor. İster kedinizle, ister köpeğinizle ya da kuşunuzla konaklayabileceğiniz Kahya Otel, Ankara’nın merkezinde Kızılay’da yer alıyor ve şehrin en meşhur alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesinde kalıyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/kahyaotel_ankara

 

ALDİNO OTEL

 

 

Aldino Otel Ankara’daki bir başka pet dostu otellerimizden. Daha önceden konaklayan misafirlerinden tam puan alan Aldino Otel, hayvan dostu olmasının yanı sıra Tunali Hilmi Caddesine 500 metre yakınlıkta olmasıyla beğeni topluyor. Ankara’nın eşsiz konumunda bulunan pet dostu otelimizde evcil hayvan politikası olarak sadece küçük boy ırklar(8 kg max) konaklamalarda kabul ediliyor. Bir odada 2 tane evcil hayvan kabul edildiği ve odada patili dostunuzun yalnız kalabileceğini ayrıca belirtmekte fayda var. Evcil hayvanların konaklamasından ek ücret talep etmiyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/aldino_otel_ankara

 

GRAND SİLAY

 

 

Pet Dostu otellerden bir diğeri ise Grand Silay. Ankara Çankaya’da misafirlerini ağırlayan Grand Silay bünyesinde sadece 10 kg’ya kadar olan küçük boy ırkları kabul ediyor. Otel, evcil hayvan konaklamaları için ek ücret talep etmiyor. Odada patili dostunuzun yalnız kalabileceğinin altını çizerken odada maksimum 1 petin konaklayabileceğini belirtmekte fayda var. 4 yıldızlı otel Grand Silay’ın bazı odalarında teras imkanı olmakla birlikte ayrıca siz misafirlerinin konforu için spa merkezi de mevcut.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/grand_silay_ankara

 

HOTEL CİNNAH

 

 

Son olarak listemizde inceleyeceğimiz evcil hayvan dostu otel; Hotel Cinnah. Hotel Cinnah, Ankara’nın merkezi bölgesi olan Çankaya’da yer alan, patili dostunuzla konaklayabileceğiniz oldukça modern bir otel. Tesiste maksimum 1 evcil hayvanla konaklayabilirsiniz ve sadece küçük boy ırkların kalabilecekleri konusunda pet politikaları mevcut. Odada patili dostunuzu yalnız bırakıp işlerinizi halletmek için otelden çıktığınızda çoğu restoran ve cafeler yürüme mesafesinde kalıyor. Otel evcil hayvan konaklamalarından ek ücret talep etmiyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: http://bit.ly/hotel_cinnah_ankara

 

BU YAZIYI PAYLAŞ
YORUMLAR
Yorum
:
Yanıt