Neden Biz

    SEÇİCİYİZ

Evcil hayvanınızı oda içersine kabul etmeyen hiçbir otele sitemizde yer verilmemektedir. Diğer online rezervasyon sitelerinde  kendini  "evcil hayvan dostu" olarak tanıtan birçok otel bulunuyor. Fakat bu otellerin birçoğu köpek veya kedinizi oda içerisinde  kabul etmediğini veya sadece kafeste kabul ettiğini, bahçede veya lobide kalmak zorunda olduklarını belirtiyor. Patilioteller.com'da  bulunan tüm oteller, kediniz veya köpeğinizle aynı odada konaklamanızı kabul eden "gerçek hayvan dostu" otellerdir.

 

     GÜNCEL ve DOĞRU BİLGİ 

Sitemizde yer alan otellerin pet kabul şartları bizzat oteller tarafından güncellenmektedir.  Yaptığımız sözleşmeler ile Patili Oteller'e bilgi verilmeden bu şartlarda herhangi bir değişikilk gerçekleşmez. Diğer rezervasyon sitelerinin aksine Patilioteller.com'un odaklandığı konu evcil hayvan dostu oteller olduğu için bu konuda en güvenilir ve doğru kaynak Patilioteller.com'dur.

 

     ONAYLI ÜCRETSİZ REZERVASYON

Otelin kabul ettiği pet kriterlerinde dahi olsa rezervasyonunuz öncesi, otelden evcil hayvanınıza özel onay alıyoruz. Oteller ile yaptığımız ve pet kabul şartlarını güvenceye alan sözleşmelere rağmen herhangi bir son dakika mağduriyeti yaşanmaması için her rezervasyonunuz öncesi köpeğinizin veya kedinizin bilgilerini otele ileterek  dakikalar içinde karşıdan yazılı onay alıyoruz. Bu şekilde siz sadece online olarak veya bizleri arayarak rahatça rezervasyonunuzu gerçekleştiriyor ve herhangi bir aksilikle karşılaşmadancan dostunuzla konaklamanızı  gerçekleştiriyorsunuz. 

 

     EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Patilioteller.com üzerinden yapılan rezervasyonlarınız en iyi fiyat garantisi altındadır. Eğer aynı oda, aynı tarih ve şartlar için TÜRSAB üyesi başka bir web sitesinde daha uygun bir fiyatla karşılaşırsanız, 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz. 

 
 

      EK ÜCRET GARANTİSİ

Eğer kaldığınız konaklama tesisi evcil hayvanınız için ek ücret talep ediyorsa ve  bu ücret sitemizde belirttiğimiz tutarın üzerindeyse aradaki farkı ödeme garantisi veriyoruz. Bununla birlikte, sitemizdeki bilgilere dayanarak bireysel veya diğer kanallardan rezervasyon yapmanız  durumunda Patilioteller.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul edemiyoruz. 

 

BU YAZIYI PAYLAŞ
YORUMLAR