Foça Mavi Yolculuk - Konaklamalı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Foça Mavi Yolculuk - Konaklamalı

, İzmir Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Mavi Yolculuk
 • Süre :
  Günübirlik
 • Kabul Edilen Köpek Boyutu :
  Tüm Boylar
 • Kamaraya girebilir mi? :
  Hayır
 • Kediye izin veriliyor mu? :
  Hayır
 • Evcil hayvan için ek ücret :
  Hayır
 • Max. getirilebilecek evcil hayvan sayısı :
  2 (10 kg'ın üzerindeyse 1)
 • Evcil hayvan için depozito :
  Hayır

Tüylü dostunuzu da yanınıza alıp günlerce ayağınız karaya değmeden eşsiz bir mavi tura çıkmaya ne dersiniz? Can dostunuzun kamaralara girmemesi şartıyla yolculuğunuz boyunca kafese konmadan özgürce size eşlik edebilir. Teknemizin 10 yaşında Kaptan isimli Golden Retriever cinsi uysal ve sevecen bir köpeği bulunuyor.

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Foça Mavi Yolculuk - Konaklamalı Kalkış: İzmir Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Sabah 11:00'de giriş ve yine sabah 11:00'de çıkış olacak şekilde gece kamaralarda konaklamalı özel yelkenli tekne turu. Gece konaklaması, 1 gece konaklandığı takdirde  eşsiz güzelliği ve sakinliğiyle İngiliz Burnu'nda açıkta demirleyerek yapılmtaktadır.  2 gece veya üzeri konaklamalarda yelkenli teknemiz Mordoğan veya Dikili Bademli Koyu açıklarında da gece konaklaması için demirlemektedir. Yiyecek veya içeceğinizi kendiniz getirmeniz durumunda teknemizin mutfağından ve dondurucusundan yaralanabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yelkenli teknemizde Foça açıkları dışında gidilecek noktalar için yelkenli yerine motor kullanılması talep edilirse mazot farkı rica edilmektedir. Teknemiz saatte yaklaşık 6 litre mazot tüketmektedir.

Yemek servisi tur ücretine dahil değildir.  Dilerseniz tüm yiyecek ve içeceklerinizi dışarıdan kendiniz  de getirebilir, teknemizin mutfağından ve dondurucusundna yaralanabilirsiniz. Dilerseniz de aşağıdaki örnek menü ve fiyatlarla yemek servisi alabilirsiniz.

Menü :  Kırmızı et (Örn . Antrikot) veya Balık (örn. Barbun) / 4 Ana Meze / Yan Mezeler / Salata / Meyve / Su

Menü  fiyatı: 100 TL / Kişi başı

Menü fiyatlarına su haricindeki içecekler dahil değildir. 

 

Sevimli Golden cinsi köpeklerinin eşlik ettiği bir aile işletmesi olan yelkenlimizdeki yemeker samimi bir ortamda Tekne sahibi Figen hanım tarafından bizzat  hazırlanmaktadır. Dilerseniz apart otel konseptinde tüm yiyecek ve içeceklerinizi dışarıdan kendiniz de getirebilirsiiniz.

Pet Politikası

 Saldırgan olarak bilinen cinslerden birisi olmamsı koşuluyla köpeklerle ilgili herhangi bir ağırlık veya boyut  ksııtlaması bulunmamaktadır. Gelirken yanınızda  patili dostlarımızın havlusu, minderi veya yatağı gibi eşyalarının getirilmesi rica edilmektedir. Tüylü dostumuzun Islak olarak koltuklara yatırılmaması ve geceleyecek olan patili dostlarımızın kamaralara alınmaması gerekmektedir.  Güvenlikleri, sahipleri tarafından sağlanmalıdır. Öte yandan teknemizde havuzluğumuz geniş ve konforludur. Dostlarımız güven içinde yatabilirler.  

Tur Programı

11:00 Foça Limanından Kalkış
22:00 İngiliz Burnu Konaklama

 Eski Foça açıklarında gün boyunca  ziyaret edilen bir çok farklı koydan sonra gece saatlerinde dilerseniz İngiiliz Burnu'da, dilerseniz Manal Koyu'nda, dilerseniz de 5 saat mesafedeki Dikili Bademli'de açıkta demirleyip günün yorgunluğu kamaranızda güzel bir uykuyla atabilirsiniz.

11:00 Foça Limanı'na Varış

Ulaşım

Foça limanından hareket ederek  konaklamalı tur şeklinde hizmet veren yelkenlimiz  50 feet Beneteau Oceanis markadır. Konaklamalı turda kapasite 2 kamarayla 4 kişiye kadardır.

1) Kredi kartına 9 takist imkanı ile online ödeme gerçekleştirebilirsiniz

Veya

2) %50 Banka havalesi, kalan ödeme teknede

 Tur tarihinden 15 gün öncesine kadar rezervasyon ücretsiz iptal edilebilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.