Sağlık Güvencesi

Acil Durum Kazalarında Veteriner Masraflarınızı Ücretsiz Karşılıyoruz

Rezervasyonunu PatiliOteler.com üzerinden gerçekleştiren misafirlerimizin evcil hayvanları konaklama süreleri boyunca her türlü acil durum kazalarına karşı ücretsiz olarakPatili Sağlık Güvencesi altındadır.

 

 

Patili dostumuzun başına aşağıdaki kazalardan birnin gelmesi duurmunda anlaşmalı olduğumuz veterinerlde yaptıracağınız müdahale masrafları 1000 TL'ye kadar PatiliOteller.com tarafından karşılanır. Veterinere yaptığınız ödeme fişi veya makbuzunu info@patilioteller.com adresine mail attıktan sonra 5 iş günü içerisinde banka havalesi yoluyla ödemeniz hesabınıza aktarılır.

 

Teminat kapsamındaki durumlar : Güneş çarpması, boğulma tehlikesi, trafik kazası, yüksekten düşme, başka bir hayvanla kavga sonucu yaralanma, enfeksiyon kapması, böcek ısırması, ısı çarpması, yanık, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma.

 

Teminat kapsamı dışındaki durumlar: Rutin muayene ve periyodik aşılar (örneğin iç-dış parazit, lime, kuduz vb.), kulak ve tırnak temizliği, vitaminler, mamalar, tedavi sonrası gerkli ilaç ve merhemler, evcil hayvanınızın başka bir hayvanı yaralaması durumumda yaralanan hayvanın veteriner masrafları.

 

BU YAZIYI PAYLAŞ
YORUMLAR